Hier speelde Hoed en de Rand

Van 1994 tot half 1998 speelde het duo onder de naam ‘Peter & Jelle’. Vanaf 1998 is het: Hoed en de Rand

 

Speellijst 1994 Peter & Jelle

 

03 sep             Durgerdam (De oude taveerne)

01 okt             Durgerdam (De oude taveerne)

24 nov             Sassenheim

 

Speellijst 1995

 

14 feb             Amsterdam (Engelenbak)

23 feb             Krimpen aan de Lek (Café de Dijk)

18 maa            Mijdrecht (VLC cult avond)

25 maa            Durgerdam (De oude taveerne)

09 apr              Voerendaal (Lit. ontbijt)

25 jun              Leiden (Pottenbakkerij Marjan)

09 jul               Amsterdam (Hervormd Lyceum Zuid: Presentatie Vogels boven ene leeg strand)

31 aug             Krimpen aan de Lek (Café de Dijk)

30 sep             Marken (Watersportvereniging 16.30-18.00)

Uithoorn (Koreaans restaurant/uitje bestuur 19.00-22.00)

23 okt             Amsterdam (Toomlers)

05 nov             Dordrecht (Dort op zondag)

12 nov             Heerlen (Ontbijt op zondag/sport)

 

Speellijst 1996 Peter & Jelle

 

14 jan              Voerendaal (Voerendaal op zondag)

19 jan              Kunstkring Duin- en Bollenstreek

02 maa            Noordwijkerhout (Bavo)

15 maa            Noordwijk (boekh. vd Meer)

26 sep             Voorhout (folkcafé)

01 dec             Leiden (16.00)

07 dec             Noordwijkerhout (Bavo-De Eendracht)

 

Speellijst 1997 Peter & Jelle

 

29 jan              Roden (Onbetaalbaar)

21 feb             Noordwijk (vdBergstichting)

25 apr              Mijdrecht cult. avond VLC

30 aug             Durgerdam (De oude taveerne)

20 dec             Leiden Schouwburg Literare Soirée

 

 

Speellijst 1998 Peter & Jelle/Hoed en de Rand

 

14 maa            Noordwijk 18.00 uur

15 maa            Castricum, cult man. JPT

21 maa            Noordwijk

19 apr              Amsterdam (Abal)

05 jun              Mijdrecht, VLC (afscheid Hans van ‘t Hoff)

17 jun              Mijdrecht, VLC, CD-presentatie

20 jun              Durgerdam, De oude taveerne, CD-presentatie

19 jun              Voorhout (folkcafé)

13 – 20 jul       IJsselmeer

26 sep             Wilnis (Unicef)

24 okt             Amsterdam (zus Joke)

09 nov             Eerbeek (Dichter bij Vrijwilligers)

25 nov             Noordwijk

 

 

Speellijst 1999 Hoed en de Rand

 

15 jan              Zevenhuizen (bibl)

31 jan              Rotterdam (cult manifestatie in bibl Charlois)

07 feb             Uitgeest (De Valbrug)

23 feb             Lekkerkerk (bibl)

25 feb             Nieuwkoop (Dichter bij Vrijwilligers)

10 maa            Rokanje (bibl)

20 apr              Schiedam (Dichter bij Vrijwilligers)

27 apr              Monnikendam (bibl)

18 mei             Amersfoort (Dichter bij Vrijwilligers)

25 mei             Oegstgeest (Dichter bij Vrijwilligers)

31 mei             Bussum (Dichter bij Vrijwilligers)

01 jun              Hardenberg (Dichter bij Vrijwilligers)

10 jun              Oegstgeest (boekh de Clèr)

11 jun              Oude Wetering (Dichter bij Vrijwilligers)

16 jun              Rotterdam (Dichter bij Vrijwilligers)

24 jun              Deventer (Dichter bij Vrijwilligers)

26 jun              Noordwijk (bibl)

14-21 aug        Ijsselmeer

25 aug             Culemborg (Dichter bij Vrijwilligers)

09 sep             Zeist (Dichter bij Vrijwilligers)

10 sep             Castricum (De Albatros, feest)

15 sep             Zwolle (Dichter bij Vrijwilligers)

24 sep             Beekbergen (Dichter bij Vrijwilligers)

01 okt             Rotterdam (Dichter bij Vrijwilligers)

08 okt             Wervershoof (Dichter bij Vrijwilligers)

26 okt             Lochem (Dichter bij Vrijwilligers)

28 okt             Schagen (Dichter bij Vrijwilligers)

04 nov             Schijndel (Dichter bij Vrijwilligers 19.00 en 21.00)

09 nov             Meppel (Dichter bij Vrijwilligers)

17 nov             Spanbroek (Dichter bij Vrijwilligers)

20 nov             Mijdrecht (Peter Andriessen)

23 nov             Zuid-Scharwoude (Dichter bij Vrijwilligers)

25 nov             Arnhem (Dichter bij Vrijwilligers)

06 dec                         Utrecht (Dichter bij Vrijwilligers)

07 dec             Noordwijk (Dichter bij Vrijwilligers)

20 dec             Rotterdam (Dichter bij Vrijwilligers)

22 dec             Krimpen aan de Lek (bibl, Zwervers)

 

Speellijst 2000 Hoed en de Rand

 

12 jan              Ermelo (Dichter bij Vrijwilligers)

13 jan              Boekel (Dichter bij Vrijwilligers)

18 feb             Mijdrecht (VLC bestuursafscheid,  met Renate)

08 maa            Leiden (boekh. de Clèr)

13 maa            Zoetermeer (bibl Zwervers)

19 maa            Castricum (Cult. Man JPT)

23 maa            Zutphen (Dichter bij Vrijwilligers)

30 maa            Uitgeest (Dichter bij Vrijwilligers bibl)

08 apr              Amsterdam (receptie Hetty)

20 apr              Leiden

09 mei             Gouda (Dichter bij Vrijwilligers)

13 mei             Leimuiden (jachthaven)

22 jun              Leiden

02-09 aug        IJsselmeer

09 sep              Oosterblokker (Zwervers)

16 sep              Oegstgeest (Lia)

19 sep             Hilversum (Dichter bij Vrijwilligers Zuiderheide)

21 sep              Uden (Dichter bij Vrijwilligers)

22 sep              Santpoort-Noord (Mosterdzaadje)

30 sep              Noordwijk (Dichter bij Vrijwilligers aangepast, De Wieken)

20 okt              Cuyk (Dichter bij Vrijwilligers Maartenshof)

22 okt              Westwoud (Zwervers, dorpshuis)

24 okt              Terneuzen (Dichter bij Vrijwilligers De Blide)

09 nov             Leiden (Dichter bij Vrijwilligers Roomburch)

15 nov             Nootdorp (Dichter bij Vrijwilligers Veenhage)

23 nov             Leiden (Dichter bij Vrijwilligers Groenhoven)

24 nov             Vaals (Dichter bij Vrijwilligers Langedael)

30 nov             Beverwijk (Dichter bij Vrijwilligers bibliotheek)

06 dec             Goes (Dichter bij Vrijwilligers Ter Valcke)

07 dec             Deventer (Dichter bij Vrijwilligers P.W. Jansen Verpleeghuis)

15 dec             Nieuwerkerk a/d IJssel (Dichter bij Vrijwilligers Act.centrum IJsselhage)

18 dec             Boxmeer (Dichter bij Vrijwilligers St. Anthonis)

 

Speellijst 2001 HOED EN DE RAND

 

07 jan              Zwervers         Badhoevedorp (zondagmiddagpodium 55+)

30 jan              vrijw                Arnhem (Gelredome) 20.15

02 feb              Zwervers         Bodegraven (Kunstcafé) 21.15 (2 x 30 min)

14 feb              vrijw                Deventer (Grote en Voorste) 19.00

22 feb              vrijw                Rotterdam (St. RGO) 21.00

23 feb              vrijw                Muiden bibliotheek 18.00

07 maa                        vrijw               Castricum (De Santmark 19.30)

09 maa                        liedjes             Ermelo 15.30

12 maa                        liedjes/vrijw    Heteren (St. Welzijn Ouderen 19.30)

19 maa                        vrijw               Arnhem (Het Dorp)

21 maa                        vrijw               Vinkeveen (Zuiderhof) 20.30

25 maa                        liedjes             Muiden (scheepswerf a/d Westzeedijk Paula Petri)

30 maa                        vrijw               Alphen aan de Rijn (St. VOR) 21.00

06 apr             liedjes              Mijdrecht (Veenlanden College)

24 apr             vrijw                Bemmel (De Lingehof, 19.30)

07 mei             vrijw                Wolfheze (Gelderse Roos, 18.30)

09 mei             liedjes              Zoetermeer, Min. van O&W, Europees Platform 15..30-16.00

14 mei             vrijw                Rosmalen (Oosterhof)  19.30

15 mei             vrijw                Papendrecht (Ouderenwerk/Theater De Willem, 19.30

29 mei             vrijw                Borculo (Andriessenhuis 20.30)

03 jun             liedjes/poëzie  Zwolle (boekenmarkt 11.30-16.00)

10 jun             tuinfeest          Wormer (Daan & Anke) ± 16.00-21.00

20 jun             vrijw                Breda (Aeneas, 19.45)

26 jun              vijw                 Wolfheze (Het Schild 20.00)

27 jun             vrijw                Heemstede (Het Overbos 17.00)

13-21 jul          Rondje IJsselmeer

4 sep                vrijw                Leerdam (Lingestein) 20.45

6 sep                vrijw                Wormerveer (Amandelbloesem 17.00)

7 sep               vrijw                Zaandijk (Guisveld 17.00)

15 sep             div/straat         Nieuwe Niedorp (Floralia, 19.00-21.00)

21 sep             vrijw                Wormerveer (Noordse Balk 19.30)

22 sep             vrijw(boot)      Leiderdorp/De Kaag (Diakonessenhuis) 12.00 (13.00)-16.00

28 sep             liedjes              Mijdrecht (Veenlanden College)

7 okt                vrijw(aang)      Enkhuizen (St. Franciscus Xaverius Parochie, ’s middags 2x 3 kwartier)

11 okt             vrijw                Nieuwegein (Vreeswijk, 20.3 0)

16 okt              vrijw                Nieuwegein (Zuilenstein, 20.00)

30 okt             vrijw                Zoeterwoude

7 nov               vrijw                Alkmaar (17.30)

8 nov               vrijw                Alkmaar  (17.30)

10 nov             liedjes              Amstelveen (Mantelzorg 15.30)

20 nov             vrijw                Peize (De Hoprank) 20.15

24 nov             vrijw                Oud-Beijerland (Cult. Centr. De Lindenhoeve) 20.00

25 nov             liedjes              Roelofarendsveen (Werkgroep Cultuur Alkemade/ Café De Haven) 12.00

07 dec             vrijw                Ugchelen (16.00 Cantharel t.b.v Gelreziekenhuizen Apeldoorn)

07 dec              vrijw               Zutphen (19.30-21.00, Gelreziekenhuizen locatie Het Spittaal)

12 dec             vrijw                Oudenbosch (St. Groenhuizen 20.00)

21 dec             vrijw                Heusden (St. Ouderenzorg)

 

Speellijst 2002 HOED EN DE RAND

12 jan             vrijw                           Hilversum (Terminale Zorg) 18.00

13 jan             liedjes                         Castricum, Ab en To Vink, 16.00

16 jan             Zwervers                    Veenendaal (Openbare Bibliotheek) 20.00

15 feb             Dichterbij                   Amsterdam (De Drie Hoven) 19.30

jan/feb/maa   opname cd

10 maa            Liefde,geluk e.a         (loveboatcruise Noordwijk, v/d Meer)

13 maa            Liefde, geluk ea         Mijdrecht (Veenlanden College 5x overdag)

13 maa            Liefde,geluk e.a.        Leiderdorp (OB 20.30)

15 maa            Liefde, geluk ea         Castricum (Jac P Thijsse College, 5x overdag)

16 maa           Liefde,geluk e.a.        Den Haag (bibliotheek Regentessekwartier) 14.00

24 maa           Zwervers                    Castricum (Tuin van Kapitein Rommel 15.00)

6 apr               Over een andere boeg Nieuwegein (Rode Kruis) 13.30

10 april           Dichterbij                   Eefde (Hanzeborg) 18.00

16 apr             Dichterbij                   Krommenie (Unie van Vrijwilligers) 20.30

20 mei             Over een andere boeg Zuidoost Beemster (Theehuis Joséphine) 14.30

22 mei             Zwervers                    Schiedam (O. Bibliotheek) 21.30

7 jun               cd-presentatie             Mijdrecht (Veenlanden College) 20.00

8 jun               cd-presentatie             Noordwijk (Gallery Noordwijk) 14.00

15 jun             cd-presentatie             Castricum (Tuin van Kapitein Rommel) 14.00

7 jul                Zwervers                    Dordrecht (Boekenmarkt) 14.30

10-16 aug       rondje IJsselmeer

28 sep             Dichterbij                   Kalmthout/België (SPD Noord-Brabant) 20.00

4 okt               Dichterbij                   Maarssen (Snavelenburg) 21.00

14 okt             Zwervers                    Enkhuizen (Wapen van Enkhuizen) 20.00

31 okt             Dichterbij                    Laren (Zorgcentrum Johanneshove) 18.30

9 nov              Dichterbij                   Voorschoten (Huize Oud Bijdorp) 14.30

14 nov             Zwervers                    Weesp (Openbare Bibliotheek) 20.00

17 nov            Dichterbij                   Amsterdam (ABAL, 17.00)

19 nov             poëzie                         O.B. Hilversum (tijdens lezing A. Japin) 20.00

9 dec               Dichterbij                   Leiden (Zorgcentrum Lorentzhof) 20.00

17 dec             Zwervers                    NVVP (Limmen) 20.15

 

SPEELLIJST 2003 Hoed en de Rand

 

19 jan             poëzie                         Castricum (Hervormde Kerk) ‘s middags, 2 x 15 min

30 jan             Zwervers                     Santpoort-Noord (‘t Mosterdzaadje/Bredero Boeken) 20.00

4 feb                Dichterbij                    Zeist (Woon-zorgcentrum Heerewege) 19.30

7 maa              liedjes                         Egmond aan Zee (boothuis/La Chatelaine)

8 maa              Dichterbij + liedjes      Leeuwarden (Zonnebloem) 13.30

12 maa            Altijd…leven               Mijdrecht (Veenlanden College 4 voorstellingen)

12 maa                        Altijd…leven extra      Roelofarendsveen (Bibliotheek) 20.00

13 maa                        Altijd…leven              Soest (SLAS) 20.00

14 maa                        Altijd…leven              Castricum (Jac. P. Thijsse College 5 voorstellingen)

14 maa                       Altijd…leven               Barendrecht (O. Bibliotheek) 19.30

17 maa                        Altijd…leven              Alkmaar (Centrale Bibliotheek) 20.00

19 maa                        Altijd…leven              Dordrecht (Bibliotheek) 19.45

20 maa            Altijd…leven              Monster (Bibliotheek) 20.00

6 apr               divers                          Voorhout (Soldaatje) vanaf 14.30, ½ uur

7 mei               Zwervers                     Veenendaal (NVVH) 19.30

13 mei             aangepast programma Wormer (Openbare Bibliotheek 20.00)

16 mei             Zwervers                     Gouda (NVVH) 20.00

17 mei                         divers                          Uitgeest (Openbare Bibliotheek 11.30)

17 mei             Over een andere boeg Kudelstaart (jachthaven Kempers 17.00-19.00)

18 jun             Dichterbij                    Utrecht (Het Huis aan de Vecht, 17.00)

28 jun              Dichterbij                    Noordwijkerhout ((St Bollenstreek 20.30)

16-21 jul         rondje IJsselmeer

30 aug             divers                          Bredevoort (boekenmarkt 12.00-16.00)

6 sep                aangepast progr                       Mijdrecht (St. Thuis Sterven (10.20-10.40 / 12.25-12.45)

10 sep              Dichterbij                    Doorn (Het Zonnenhuis 20.30)

20 sep              Dichterbij?                  Zevenhuizen (OB)

10 okt             divers                          Uitgeest (‘t Schippersrijk, vanaf 19.00 uur)

1 nov               Dichterbij/Pluim          Baarn (Sherpa, 20.00)

30 nov             Zwervers                     Alkmaar (museumcafé Stedelijk Museum 14.30)

7 dec               Pluim                          Amsterdam (Open Hof 14.30)

11 dec             Pluim                          Amsterdam (De Die 20.00)

16 dec             Dichterbij                    Vught (Boswijk 20.00)

 

SPEELLIJST 2004 Hoed en de Rand

17 feb              liedjes                         Mijdrecht (VLC, afscheid Elly)

19 feb              liedjes                         Haarlem (De Waag

10 maa                        Hof van Eden             Mijdrecht (VLC, overdag)

10 maa                       Hof van Eden             Hoofddorp (extra versie: Bibliotheek 20.00-22.00)

12 maa                       Hof van Eden             Castricum (J P Thijsse College, overdag)

12 maa                       Hof van Eden             Den Helder (bibliotheek De Schooten 20.00)

13 maa                       Hof van Eden             Almere (bibliotheken/boekhandels 10-16.15)

14 maa                       Hof van Eden             Harderwijk (afw.met Dirk v Weelden. Drukkerij Flevoland 14.00)

16 maa                        Hof van Eden             Nieuwe Niedorp (Openbare Bibliotheek, 20.00)

19 maa                        Hof van Eden             Rijnsburg (bibliotheek  20.00)

20 maa                        Hof van Eden             Bussum (boekhandel Los 14.00)

25 apr             Zwervers                     Rhoon (Kasteel van Rhoon 14.30)

27 jun              liedjes                         Limmen (Vredenburg, 12.00-17.00 tijdens Kunstfietsroute)

25 sep              Andere boeg               Hoorn (De Verandering 1½ uur tijdens lunch)

25 sep              Andere boeg               Vinkeveen (Rotary/Mantelzorg, 19.00)

1 okt               Dichterbij                    Pijnacker (RK Parochie, 20.45)

7 okt               Dichterbij                    Reeuwijk (bibliotheek 18.00)

12 okt             Zwervers                     Zwaagdijk-West (KVG Zwaagdijk-West 20.00)

29 okt              Dichterbij                    Heiloo (Willibrorduskerk, 20.00)

3 nov               Zwervers kort             Rijswijk (bibliotheek  20.00-21.00)

10 nov             Dichterbij                    Velsen-Noord (Mantelzorg IJmond, 19.30)

17 dec             Dichterbij                    Zoetermeer (Vrijwillige Thuishulp/ Dienstencentrum Buyenwegh, 20.00)

18 dec             Divers                          Lisse (20.30)

20 dec             Liedjes                        Amsterdam (St A’damse Vriendendiensten, 19.00-20.00)

 

SPEELLIJST 2005 Hoed en de Rand

 

5 en 6 jan                   Dichterbij        Wolvega (Lindestede, 19.30)

15 jan                         Dichterbij        Den Haag (Zonnebloem 15.00)

28 jan                         Zwervers         Zevenhuizen (20.00)

30 jan                          Zwervers         Alkmaar (Stedelijk museum14.00)

18 feb                         Andere boeg    Andijk (Het Ankertje, 20.00)

27 feb                         poëzie             Uithoorn (Thamerkerk/debatwedstrijd Rotary) ±16.15-16.45)

9 maa                         Wat gisteren    Mijdrecht (VLC overdag)

9 maa                          Wat gisteren    Mijdrecht (bibliotheek)

11 maa                                   Wat gisteren    Castricum (JPT overdag)

12 maa                                   Wat gisteren+  Capelle a/d IJssel  (bibliotheek 13.00-15.00)

14 maa                                   Wat gisteren+  Leerdam (Bibliotheek 20.00)

15 maa                                   Wat gisteren+  Warmenhuizen (Bibliotheek, 20.00)

16 maa                                   Wat gisteren    Dordrecht (Bibliotheek Stadspolders 20.00)

17 maa                                   Wat gisteren    Wieringerwerf (Bibliotheek 20.00)

18 maa                                   Wat gisteren    Den Helder (Bibliotheek 20.00)

11 mei                         Zwervers         Woerden (NVVH 20.00)

29 mei                         divers              Haarlem (Dichtlijn/Wapen van Bakenes 13.30)

14 juni                         Dichterbij        Leiderdorp (Dillenburg, 20.00)

25 juni                        DichterbijMan Bovenkarspel (Mantelzorg middag)

14-19 aug                   rondje IJsselmeer

23 aug                        Wat gisteren    Wormer (bibliotheek /afscheid consultant Pro Biblio) 17.45

17 sept                         Dichterbij        Dordrecht (bibliotheek 11.00)

29 okt                          Zwervers         Katwijk (K en O, 20.00)

8 en 11 nov                 Dichterbij        Uitgeest (Ouderenraad 20.30)

10 nov                        Dichter Mantel Breukelen (17.00?)

30 nov                         Dichterbij        Dordrecht (Het Parkhuis 20.00)

13 dec                         Dichterbij        Sint Michielsgestel (De Beemden, 20.15)

 

SPEELLIJST 2006 Hoed en de Rand

 

22 jan             Mahler ½         Voorhout (Soldaatje, middag)

26 jan             Mahler ½ + ?   Banne Buiksloot (bibliotheek, 20.30)

12 feb              Zwervers         Castricum (Geesterhage/zondagmiddagsociëteit, 14.30

19 feb              divers              Haarlem (Wapen van Bakenes, 14.30)

1 maa              Mahler s          Mijdrecht (Veenlanden College, overdag)

1 maa              Mahler +          Mijdrecht (bibliotheek 20.00)

14 maa                       Mahler+           Oud-Beijerland  (bibliotheek, 20.00)

15 maa                       Mahler+           Harmelen (bibliotheek 20.00)

16 maa                        Mahler+           Monnickendam (bibliotheek 20.00)

17 maa                       Mahler s          Castricum (Jac P Thijsse College, overdag 5x)

17 maa                       Mahler ±          Wijdemeren (bibliotheek, Loosdrecht 20.30)

18 maa                        Mahler             Zwanenburg (bibliotheek, 10.30)

18 maa                        Mahler             Badhoevedorp (bibliotheek, 12.00)

18 maa                        Mahler             Hoofddorp (Centrale bibliotheek, 14.00)

21 maa                        Mahler             Opmeer (bibliotheek 20.00)

22 maa                        Mahler+           Maarssen (bibliotheek 20.00)

25 maa                        Mahler             Gouda (Bibliotheek 14.00)

25 maa                        Mahler             Schiedam-Noord (Bibliotheek Bachplein 21.30)

25 apr             Dichterbij        Noordwijk (Jeroen, 20.00)

7 mei               divers              Haarlem (Wapen van Bakenes/Haarlemse Dichtlijn 12.00)

19 mei             divers poëzie   Harderwijk (Boekpresentatie/Hotel Brasserie Baars 20.00)

25 jun             divers              Castricum (Perspectief/Kunstfietsroute, ‘s middags)

10 sep             divers              Castricum (Monumentendag terrein Cronenburg, middag)

23 sep             poëzie             Castricum (Joh. Hof, 40-jarig bruiloft Nora en Felix Bats, 20.00)

1 okt               Zwervers         Badhoevedorp (Zondagmiddagpodium/Dienstencentrum, 14.00)

12 dec             Dichterbij        Leiden (Dijk en Duyn, 20.00)

14 dec             Dichterbij/Kerst Amsterdam (Lucas/Andreasziekenhuis, 18.30)

 

2007

 

23 jan                          Gedichtendag              Amsterdam (bieb Indische Buurt 20.00)

24 jan                         Gedichtendag              Amsterdam (bieb Pintohuis, 20.00)

26 jan                         Gedichtendag              Amsterdam (Noord, bieb)

Wo 14 maa                 Maar als (lang)            Graft/De Rijp (bieb, 20.00)

Do 15 maa                  Maar als (lang)            Reeuwijk (bieb, 20.00)

Vr 16 maa                  Maar als (school)        Castricum JPT, overdag

Vr 16 maa                  Maar als (kort)            Loosdrecht, bieb, 20.00

Zo 18 maa                  Maar als (lang)            Venhuizen bieb middag

Di 20 maa                   Maar als(lang)             Waddinxveen (20.00)

Wo 21 maa                 Maar als (school)        Mijdrecht, VLC overdag

Wo 21 maa                 Maar als (lang)            Lisse, bieb, (20.00)

Vr 23 maa                  Maar als (kort)            De Lier, bieb, 14.30

Vr 23 maa                  Maar als (lang)            Hillegom, bieb, 20.00

7 apr                           Divers                         Heemstede (Kunstbedrijf, opening expo, 15.00-17.00)

17 apr                         Zwervers                     (Abbekerk, Vrouwen van Nu, 20.00)

17-24 aug                               Rondje IJsselmeer

za 8 sep                      Divers poëzie              Sassenheim (Bieb, Cultuur Event 11-12.30 + Park 12.30-14.00)

za 8 sep                      Divers                         Weteringbrug (Dorpshuis De Kern/Tineke, 20-21.30)

zo 7 okt                      Divers                         Castricum (Tuin van Kapitein Rommel/Brigitte; 17.00)

 

2008

wo 30 jan                   Dingen            Badhoevedorp (bibliotheek; 20.00)

do 31 jan                    Dingen            Zandvoort (bibliotheek ; 20.00)

wo 20 feb                    Zwervers         Midwoud (NBvP/Vrouwen van Nu: Cafe de Post, 19.45)

wo 12 maa                  Op leeftijd       Leerdam (bieb; 20.00)

13 maa                                   Op leeftijd       Hazerswoude (bieb; 20.00)

za 15 maa                   Op leeftijd       Hilversum (Hilversumse Boekwinkel, middag)

di 18 maa                   Op leeftijd       Leiden (bieb; 20.00)

wo 19 maa                  Op leeftijd       Papendrecht (bieb; 20.00)

11 mei                         poëzie             Haarlem (De Waag/Haarlemse Dichtlijn, middag)

29 mei                         poëzie             Noordwijk (tent Week van de Zee bij Vuurtoren; 20.00)

8 jun                           divers              Amsterdam (Kletskop; gastoptreden cd-presentatie Kletskop; ± 20.00)

5 jul                            divers              Noordwijk (strand, opening strandbibliotheek; 11.00)

12 jul                          divers              Castricum (Dierenduintje; 11.00-16.00)

25 nov                        Zwervers         Wijdenes (Vrouwen van Nu; 20.00)

27 nov                        Dichterbij        Den Helder/Julianadorp (’s Heerenloo, 20.00)

28 nov                        divers              Scheveningen (Muzee, boekpresentatie, 16.00)

7 dec                           divers              Oegstgeest (Instock, opening expositie, 16.00)

 

2009

 

8 feb                           Zwervers         Castricum (Geesterhage/zondagmiddagsociëteit, 14.30)

1 maa                         Zwervers         Bakkum (middag)

8 maa                         Zwervers         Purmerend (middag)

12 maa                                   Merkw beest    Weesp (bieb, 20.00-22.00)

14 maa                                   Merkw beest    Den Haag (bieb Ypenburg  middag 1 uur)

18 maa                                   Merkw beest    Mijdrecht (bieb, 19.45)

19 maa                                   Merkw beest    Reeuwijk (bieb, 20.00)

20 maa                                   divers              Amsterdam (Theater van het Woord/Centrale Bibliotheek 15.00 uur)

21 maa                                   Merkw beest    Noordwijkerhout (bieb, 10.30)

22 maa                                   Merkw beest    Amsterdam Slotervaart (bieb, 15.00)

4 apr                           divers              Noordwijk (Van den Bergh, 13.30-16.40 bv)

16 mei                         divers              Wormer (kerk; middag)

21 juni                        divers              Castricum (Het Oude Theehuys, kunstfietsroute)

28 juli-3 augustus rondje IJsselmeer

15 sep                         Zwervers         Benningbroek (NBvP, Dorpshuis De Vang, Molenstraat 42, 20.00)

13 okt                          divers              Noordwijk (Van den Bergh, 19.00-20.15)

29 nov                        poëzie             Doetinchem (Schouwburg Amphion, Kleine Voorhuiszaal, 11.30)

 

2010

 

28 jan                         poëzie                         Badhoevedorp (bibliotheek, 20.00)

13 maa                                   Jong, onstuimig en vrij            Den Haag (bibliotheek Ypenburg, 13.00)

15 maa                                   Jong, onstuimig en vrij            Den Haag (bibliotheek Transvaal, 20.00)

20 maa                                   Jong, onstuimig en vrij            Den Haag (bibliotheek Leidschenveen, 13.00

10-16 aug                   Rondje IJsselmeer

27 aug                        Pompoenconcert         Castricum (Tuin van Kapitein Rommel, 20.00)

15 sep                         Zwervers                     Bovenkarspel (KVG,Vereenigingsgebouw, 19.45)

25 sep                         divers                          Den Haag (Escampfestival, Leyweg, middag)

23 okt                         Poëtisch Den Haag      Den Haag (bibliotheek Ypenburg, 13.30?)

18 nov                        Zwervers                     Zwaag (KVG, Cult. Centrum De Plataan, 20.30)

27 nov                        Poëtisch Den Haag      Den Haag (bibliotheek Leidschenveen, 13.30)

 

2011

 

14 maa                       Dichterlevens kort      Amsterdam (bieb Duivendrecht 20.00)

16 maa                       Dichterlevens kort      Den Haag (bieb Transvaalkwartier, 13.30)

17 maa                       Dichterlevens             Amsterdam (bieb Mercatorplein, 20.00)

19 maa                       Dichterlevens e.a.       Hilversum (Hilversumse Boekhandel, 13.30-16.30)

21 maa                       Dichterlevens             Amsterdam (bieb Baarsjes, Staatsliedenbuurt, 20.00)

23 maa                       Dichterlevens kort      Amsterdam (bieb Ouderkerk, 11.00)

24 maa                       Dichterlevens             Delft (DOK (bieb) Centrum, 20.00)

25 maa                       Dichterlevens             Castricum (boekhandel Laan, 20.00)

26 maa                       Dichterlevens kort      Amsterdam (bieb Bijlmer, 12.00)

26 maa                       Dichterlevens kort      Amsterdam (bieb Reigersbos, 14.00)

19 apr                        Zwervers                    Andijk (KVG, Sarto Zalencentrum, 20.00/20.30)  

mei cd-opname Bovenkarspel

18-24 juli rondje IJsselmeer

9 sep                           divers                          Leiden (Midnight Walk 21.00)

17 sep                         divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, 13.30 – 16.40)

24 sep                         gedichten                    Spijkenisse (‘Spijkenisse op straat’ – middag)

1 okt                           cd-presentatie             Castricum (Het Oude Theehuys 15-17.00)

30 okt                         Zwervers                    Wijk aan Zee (Nivon, De Banjaert 10.30)

20 nov                         Zwervers                    Castricum (Sans Souci, 15.00)

7 dec                           Dichterbij                   Maasluis (DrieMaasHave, 18.00-21.00)

10 dec                         divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, Zwarteweg 20)

 

2012

 

26 jan                          gedichten                     Sneek, Café Vellinga/Gedichtendag (20.00-23.00)

11 feb                          divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, Zwarteweg 20, middag)

11 maa                        Waarde vriend              Noordwijk (boekh. Van der Meer, middag)

15 maa                        Waarde vriend              Almere (boekhandel Selexyz/Scheltema, avond)

17 maa                        Waarde vriend kort       Almere Haven (bibliotheek – 11-12 uur)

17 maa                        Waarde vriend kort       Almere Buiten (bibliotheek – 13-14 uur)

18 maa                        Waarde vriend              Almere Stad (bibliotheek 12.00-16.00)

19 maa                        Waarde vriend kort       Amsterdam (bibliotheek Banne Buiksloot,19.00- 20.00)

21 maa                         Waarde vriend kort       Ouderkerk aan de Amstel (bibliotheek 15.30)

24 maa                         Waarde vriend kort       Amsterdam (bibliotheek Staatsliedenbuurt 13.30-14.30)

26 maa                        Waarde vriend kort       Amsterdam (bibliotheek Nieuw-West, 19.00-20.00)

31 maa                        Waarde vriend kort       Diemen (bibliotheek 14.30)

22 apr                          divers                          Aalsmeer (Aaltje du Pont, boot 11.30-13.30)

20 mei                         divers                          Spaarndam (Kunstcentrum De Kolk, 14.00-16.00)

3 jun                            divers                          Castricum (Kunstfietsroute, Margriet Schadee, 14.00-17.00 uur)

6-12 aug rondje IJsselmeer

11 sep                         Zwervers                      Alkmaar (KVOP, Wijkcentrum De Oever, 20.00)

15 sep                         divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, Zwarteweg 20, middag)

 

2013

 

12 jan                                                             Noordwijk-Voorhout-Oegstgeest (Heerenloo, middag)

3 feb                            gedichten                     Voorhout (Open Podium, Soldaatje, middag))

10 maa                         Zwervers / Goed dat was vroeger          Castricum zondagmiddagsocieteit 14:00

13 maa                        Zwervers (45-60 min)     Duivendrecht (Poëziefestival, Kleine Kerk, 20.00)

16 maa                        Goed dat was vroeger  Amsterdam (13.30-14.30 bibliotheek Mercatorplein)

22 maa                        twee gedichten             Velsen-Zuid (20.00 Muziekavond Gymnasium Felisenum)

28 maa                        divers                          Heemskerk (16.00-19.00 Open Huis Buurtzorg 2)

30 mei                          gedichten Slau e.a.       Leiden (de Burcht, bij lezing Arne Zuidhoek  Slauerhoff – 20.00)

2 juni                           divers                          Castricum (Kunstfietsroute, Stop 17, Dr Leenaersstraat 27)

27 jul – 3 aug               Rondje IJsselmeer

31 aug                         divers                          Noordwijk (Heerenloo, middag)

6 sep                            divers                          Leiden (avond, Midnight Walk)

15 sep                          poëzieprogramma         Castricum (middag, Sans Souci)

21 sep                         Zwervers                      Wemeldinge (anbo 14.00)

3 nov                           Zwervers (aangepast)    huiskamerconcert Castricum (Aaltje v Wieringen)

17 nov                          divers                          Beverwijk (middag radio Beverwijk)

25 nov                         Zwervers                      Groot Schermer (Vrouwen van nu, 20.00)

8/12                             divers                          Noordwijk (Muzikale kerstwandeling)

 

2014

 

5 jan                            Verwondering/poëzie    Alkmaar (bibliotheek Centrum, 14.00-16.00)

11 jan                          divers                          Noordwijk (Heerenloo, middag)

2 feb                            Verwondering               Lisse (bibliotheek 13.30)

22 feb                          divers                          Heemskerk (Reigershoeve, middag)

8 maa                          Koffer vol dromen        Amsterdam (bibliotheek Mercatorplein 14.30)

9 maa                          Koffer vol dromen        Castricum (boekhandel Laan, 14.00)

12 maa                        Koffer vol dromen        Ouderkerk aan de Amstel (bibliotheek 15.00)

16 maa                         Koffer vol dromen        Alkmaar (Centrale bibliotheek, 14.00)

23 maa                        Koffer vol dromen        Wormer (Nieuwe Kerk, 15.00)

8 jun                            divers                           Castricum (Kunstfietsroute stop12, middag)

2-9 aug                                    Rondje IJsselmeer

10 sep                         Zwervers                      Katwijk (Stichting Kunstvereeniging Katwijk, 20.00)

12 sep                         divers                          Hoorn (BKPJ, haven, 17.00)

25 okt                          divers                          Bergen (Kunst10daagse, 15-17.00)

1 nov                           divers                           Noordwijk (Heerenloo, middag)

22 nov                         Nederland leest            Amsterdam (OBA Olympisch Kwartier, 13.00)

14 dec                         divers                          Noordwijk (Muzikale Kerstwandeling 14.30-18.00)

 

Speellijst en andere data HOED EN DE RAND  2015

 

31 jan                          Liefde, geluk ea                       Bergen (Bibliotheek, 15.00)

1 feb                            Liefde, geluk ea                       Noordwijk (boekhandel Van der Meer, middag)

3 feb                            Liefde, geluk ea                       de Bilt (Bouman Boeken, 20.00)

7 feb                            Liefde, geluk ea                       Houten (De Wijs, 14.30-16.30)

21 feb                          divers                          Heemskerk (Reigershoeve, 14.30)

5 maa                           Waanzin slijt niet           Bovenkarspel (Vrouwen van Nu, 20.00)

7 maa                          Waanzin slijt niet           Den Haag (bibliotheek Nieuw Waldeck, 14.30)
8 maa                          Waanzin slijt niet           Castricum (Dorpsstraat23, 15.00)

11 maa                        Waanzin slijt niet           Schoorl (bibliotheek, ochtend)

14 maa                         divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, middag)

25 t/m 31jul                                                     Rondje IJsselmeer

29 aug                         divers                          Vinkeveen (vanaf 14.30. feest Peter Andriesen)

24 okt                          divers                          Noordwijk (’s Heeren Loo, middag)

1 nov                           divers                          Bovenkarspel (Wsv De Broekerhaven, 17.30-20.00)

15 nov                         Zwervers                      Zwammerdam (Dorpskerk, 15.00)

13 dec                          divers                          Noordwijk (Muzikale kerstwandeling – middag)

17 dec                         Zwervers                      Uitgeest (Vrouwen van Nu – avond)

 

Speellijst  HOED EN DE RAND  2016

 

31 januari 2016 Castricum               Hoed en de Rand herinnert zich – Boekhandel Laan 14.00 uur

7 februari 2016 Enkhuizen               miniconcert – Atrium Zuiderzeemuseum 12.00 uur

6 maart 2016 Noordwijk                  Hoed en de Rand herinnert zich – Cultuurcafé, Boekhandel Van der Meer 16.00 uur

17 maart 2016 Lisse                        Hoed en de Rand herinnert zich – Bibliotheek Bollenstreek/Cultuur 60+ 14.30 uur

3 april 2016 Badhoevedorp             Hoed en de Rand herinnert zich – Dienstencentrum ‘t Rietland 14.00 uur

30 april 2016 Den Haag                  Zwervers – bibliotheek Ypenburg 14.00

7 mei 2016 Noordwijk/Voorhout/Hillegom    divers – huiskamerconcerten bv

29 mei Alkmaar                              gedichten tijdens een muziek- en poëziemiddag in theekoepel Cantina Architectura, Geestersingel 11, Alkmaar. 14.00 tot 16.00 uur

4 – 10 juli Rondje IJsselmeer
8 september 2016 Katwijk               Hoed en de Rand herinnert zich – Kunstvereeniging Katwijk 20.00 uur

10 september 2016 Oegstgeest      tuinconcert bv

21 september 2016 Gouda              Hoed en de Rand herinnert zich – NVVH/Vrouwennetwerk afd. Gouda 14.00 uur

24 september 2016 Noordwijk/Oegstgeest  divers – huiskamerconcerten bv

25 september 2016 Eenigenburg     Zwervers – kerkje Eenigenburg (bij Schagen) 15.00 uur

25 november Katwijk                      Hoed en de Rand herinnert zich – 12.30- 13.30 bv

10 december 2016 Heemskerk        divers – De Vrolijke Merrie (Reigershoeve) 14.30

11 december 2016 Noordwijk          divers – Muzikale kerstwandeling middag

Speellijst Hoed en de Rand 2017

14 januari 2017 Amsterdam – middag

26 januari 2017 Voorschoten – Hoed en de Rand schaatst scheef – bibliotheek – 20.00 uur

27 januari 2017 Den Helder – Hoed en de Rand schaatst scheef – bibliotheek School 7 – 15.00 uur

28 januari 2017 Zierikzee – Hoed en de Rand schaatst scheef – bibliotheek – 11.30 uur

30 januari 2017 Driebergen – Hoed en de Rand schaatst scheef – Boekhandel Jacques Baas – 20.00 uur

4 februari Amsterdam – tijdens dichtbundelpresentatie – Perdu 14.00

10 maart 2017 Sassenheim – divers – Accordeonvereniging D.S.V.P.- avond

11 maart 2017 Sassenheim – divers – Accordeonvereniging D.S.V.P. – avond

18 maart 2017 Koudum – opening galerie Lytse Skientme – middag

23 april 2017 Eenigenburg – Zwervers – kerkje Surmerhuizerweg 29, 15.00 uur

11 september 2017 Grootebroek – Zwervers – KVG Grootebroek: De Kartbaan 20.00 uur

21 september 2017 Wervershoof – Zwervers – WVSamen

7 oktober 2017 Lisse – divers – Gluren bij de buren – middag

8 oktober 2017 Lisse – divers – Gluren bij de buren – middag

17 oktober 2017 Assendelft – Zwervers – KVG Assendelft, 14.00

Speellijst Hoed en de Rand 2018

31 januari 2018 Vianen bibliotheek 14.00 Poëzieweek

11 maart 2018 Utrecht – Centrale Bibliotheek 14.00 uur Natuur nog in dit land

17 maart 2018 Gouda Boekhandel Verkaaik 14.00 uur Natuur nog in dit land

3 april 2018 Sneek KBO 15.00 uur

6 april 2018 20.00 uur Amsterdam Italiaans Cultureel Instituut (gedichten Slauerhoff)

30 juni Zeist Verpleeghotel Waranda 11 uur

7 september 2018 Mijdrecht – Veenlanden College

11 september 2018 Heemstede

6 oktober 2018 Lisse Gluren bij de Buren

7 oktober 2018 Lisse Gluren bij de Buren

21 oktober 2018 – Lisse Het huis Dever 15.00 uur Natuur nog in dit land

9 december 2018 Noordwijk Muzikale Kerstwandeling

Speellijst Hoed en de Rand 2019

10 januari 2019 Noordwijkerhout Bibliotheek 10.30

13 augustus 2019 Koudum – Zomermarkt

21 september 2019 Monnickendam – de Albatros

15 december 2019 Noordwijk Muzikale Kerstwandeling

Speellijst Hoed en de Rand 2020

6 januari 2020 Rijsenhout – Haarlemmermeersche Vrouwen Sociëteit – 11.00

9 januari 2020 Noordwijkerhout- Hoed en de Rand speelt het programma Zee van verlangen (korte versie) Bibliotheek koffie+ ochtend 10.30 – 12.00 uur

10 januari 2020 Kudelstaart – Zee van verlangen – 14.30 uur Wijkpunt ‘Voor Elkaer’

12 januari 2020 Burgerveen – Zee van verlangen – Zondagmiddagpodium, Dorpshuis Marijke, Oude Venneperweg 24.

16 februari 2020 Koudum – Poëtisch-muzikale brunch – Zwervers – Galerie Lytse Skientme, Koudum – 11.00 uur

6 maart 2020 Amsterdam – Hoed en de Rand speelt op de presentatie van een Italiaanse vertaling van gedichten van J. Slauerhoff – 20:00 uur – Istituto italiano per i Paesi Bassi. Keizersgracht 564, 1017 EM Amsterdam AFGELAST

15 september 2020 Sneek – Zwervers – 20.00 uur KVG-vrouwen